Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/08/e1/75/1742859185/8015150005470.png?ts=1742859185)
Collistar Sun Care
Haarolie - 100 ml
Haarolie - 100 ml
25,00 €
| Artikel | Collistar Sun Care Haarolie 100 ml |
| Marke | Collistar |
| Kollektion | Sun Care |
| EAN | 8015150005470 |
| Kategorie | Zonverzorging |
| Produkttyp | Haarolie |
| Volumen | 100 ml |
| Preis pro Einheit | 25,00 € pro 100 ml |