-20%
27,20 €
Preisempfehlung 34,00 €Sie sparen 20%
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Sun Care
Aftersun olie - 200 ml
Aftersun olie - 200 ml
27,20 €
| Artikel | Collistar Sun Care Aftersun olie 200 ml |
| Marke | Collistar |
| Kollektion | Sun Care |
| EAN | 8015150260374 |
| Kategorie | Zonverzorging |
| Produkttyp | Aftersun olie |
| Volumen | 200 ml |
| Textur | Olie |
| Preis pro Einheit | 13,60 € pro 100 ml |