35,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique For Men Specials
Gezichtsscrub - Alle huidtypes - 100 ml
Gezichtsscrub - Alle huidtypes - 100 ml
35,00 €
| Artikel | Clinique For Men Specials Gezichtsscrub 100 ml |
| Marke | Clinique |
| Kollektion | For Men Specials |
| EAN | 0020714125608 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtsscrub |
| Volumen | 100 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Vloeibaar |
| Behälter | Tube |
| Preis pro Einheit | 35,00 € pro 100 ml |
