Am Günstigsten29,50 €
30,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique For Men Lotions
Tonic - Droge huid, Gecombineerde huid - 200 ml
Tonic - Droge huid, Gecombineerde huid - 200 ml
30,00 €
| Artikel | Clinique For Men Lotions Tonic 200 ml |
| Marke | Clinique |
| Kollektion | For Men Lotions |
| EAN | 0020714104726 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Tonic |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Droge huid, Gecombineerde huid |
| Textur | Tonic |
| Preis pro Einheit | 15,00 € pro 100 ml |
