Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins My Clarins Re-Charge
Masker - Alle huidtypes - 50 ml
Masker - Alle huidtypes - 50 ml
33,00 €
| Artikel | Clarins My Clarins Re-Charge Masker 50 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | My Clarins Re-Charge |
| EAN | 3666057192012 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Masker |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Behälter | Potje |
| Preis pro Einheit | 66,00 € pro 100 ml |