Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins My Clarins
Oogserum - Alle huidtypes - 15 ml
Oogserum - Alle huidtypes - 15 ml
24,50 €
| Artikel | Clarins My Clarins Oogserum 15 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | My Clarins |
| EAN | 3666057192166 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Oogserum |
| Volumen | 15 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Behälter | Roller |
| Preis pro Einheit | 163,33 € pro 100 ml |