Clarins
Calm-Essentiel Restoring Treatment
Gezichtsolie - Droge huid, Normale huid, Vette huid, zz - Gemengde huid - 30 ml
77,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Calm-Essentiel Restoring Treatment
Gezichtsolie - Droge huid, Normale huid, Vette huid, zz - Gemengde huid - 30 ml
Gezichtsolie - Droge huid, Normale huid, Vette huid, zz - Gemengde huid - 30 ml
77,00 €
| Artikel | Clarins Calm-Essentiel Restoring Treatment Gezichtsolie 30 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | Calm-Essentiel Restoring Treatment |
| EAN | 3380810439670 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtsolie |
| Volumen | 30 ml |
| LSF | 30 |
| Hauttyp | Droge huid, Normale huid, Vette huid, zz - Gemengde huid |
| Textur | Olie |
| Preis pro Einheit | 256,67 € pro 100 ml |