42,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Calm-Essentiel Soothing Repairing
Dag- en nachtcrème - Gevoelige huid - 30 ml
Dag- en nachtcrème - Gevoelige huid - 30 ml
42,00 €
| Artikel | Clarins Calm-Essentiel Soothing Repairing Dag- en nachtcrème 30 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | Calm-Essentiel Soothing Repairing |
| EAN | 3666057027147 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Dag- en nachtcrème |
| Volumen | 30 ml |
| Hauttyp | Gevoelige huid |
| Preis pro Einheit | 140,00 € pro 100 ml |