-20%
131,20 €
Preisempfehlung 164,00 €Sie sparen 20%
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Burberry Goddess
Eau de parfum navulling - 150 ml
Eau de parfum navulling - 150 ml
131,20 €
| Artikel | Burberry Goddess Eau de parfum navulling 150 ml |
| Marke | Burberry |
| Kollektion | Goddess |
| EAN | 3616302020669 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de parfum navulling |
| Volumen | 150 ml |
| Duftfamilie | Aromatisch |
| Duftnoten | Vanille, Lavendel, Kaviaar, Vanille absolute |
| Preis pro Einheit | 87,47 € pro 100 ml |