99,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Blue Therapy Amber Algae
Nachtcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
Nachtcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
99,00 €
| Artikel | Biotherm Blue Therapy Amber Algae Nachtcrème 50 ml |
| Marke | Biotherm |
| Kollektion | Blue Therapy Amber Algae |
| EAN | 3614272688346 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Nachtcrème |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | zz - Rijpe huid |
| Textur | Crème |
| Preis pro Einheit | 198,00 € pro 100 ml |