99,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/e4/4a/02/1738068944/3614272688339_Front.png?ts=1738068944)
Biotherm Blue Therapy Amber Algae
Dagcrème - zz - Normale tot droge huid - 50 ml
Dagcrème - zz - Normale tot droge huid - 50 ml
99,00 €
| Artikel | Biotherm Blue Therapy Amber Algae Dagcrème 50 ml |
| Marke | Biotherm |
| Kollektion | Blue Therapy Amber Algae |
| EAN | 3614272688339 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Dagcrème |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | zz - Normale tot droge huid |
| Textur | Crème |
| Preis pro Einheit | 198,00 € pro 100 ml |