€ 15,00
€ 28,00
€ 42,50
€ 59,00
Voordeligst€ 81,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Moisture Surge
Gezichtsgel - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtsgel - Alle huidtypes - 50 ml
€ 42,50
| Artikel | Clinique Moisture Surge Gezichtsgel 50 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Moisture Surge |
| EAN | 0192333066935 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsgel |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gelcrème |
| Prijs per eenheid | € 85,00 per 100 ml |
