Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Men
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 50,50
| Artikel | Clarins Men Gezichtscrème 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Men |
| EAN | 3666057003417 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Balm |
| Prijs per eenheid | € 101,00 per 100 ml |