€ 172,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Chloé Rose Naturelle Intense
Eau de parfum navulling - 150 ml
Eau de parfum navulling - 150 ml
€ 172,00
| Artikel | Chloé Rose Naturelle Intense Eau de parfum navulling 150 ml |
| Merk | Chloé |
| Collectie | Rose Naturelle Intense |
| EAN | 3616303312398 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulling |
| Volume | 150 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Citrus, Bergamot, Muskus, Peer, Jasmijn, Roos, Sandelhout, Neroli |
| Prijs per eenheid | € 114,67 per 100 ml |