€ 87,00
€ 124,00
Voordeligst€ 172,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Chloé Rose Naturelle Intense
Eau de parfum navulbaar - 100 ml
Eau de parfum navulbaar - 100 ml
€ 172,00
| Artikel | Chloé Rose Naturelle Intense Eau de parfum navulbaar 100 ml |
| Merk | Chloé |
| Collectie | Rose Naturelle Intense |
| EAN | 3616302038138 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulbaar |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Bergamot, Roos, Sandelhout, Neroli |
| Prijs per eenheid | € 172,00 per 100 ml |