-20%
€ 64,80
Adviesprijs € 81,00Je bespaart 20%
€ 94,40
Adviesprijs € 118,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 131,20
Adviesprijs € 164,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Burberry Goddess
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 131,20
| Artikel | Burberry Goddess Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Burberry |
| Collectie | Goddess |
| EAN | 3616302020652 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Geurnoten | Vanille, Lavendel, Kaviaar, Vanille absolute |
| Prijs per eenheid | € 131,20 per 100 ml |