€ 94,00
€ 139,01
Voordeligst€ 187,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Giorgio Armani Sì
Eau de parfum navulbaar - 50 ml
Eau de parfum navulbaar - 50 ml
€ 139,01
| Artikel | Giorgio Armani Sì Eau de parfum navulbaar 50 ml |
| Merk | Giorgio Armani |
| Collectie | Sì |
| EAN | 3605521816580 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulbaar |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Freesia, Vanille, Cassis, Houtnoten, Patchoeli, Meiroos, Ambroxan |
| Prijs per eenheid | € 278,02 per 100 ml |