€ 94,00
€ 139,01
Voordeligst€ 187,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/38/89/50/1738972943/3605521816511_Front.png?ts=1738972943)
Giorgio Armani Sì
Eau de parfum navulbaar - 30 ml
Eau de parfum navulbaar - 30 ml
€ 94,00
| Artikel | Giorgio Armani Sì Eau de parfum navulbaar 30 ml |
| Merk | Giorgio Armani |
| Collectie | Sì |
| EAN | 3605521816511 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulbaar |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Freesia, Vanille, Cassis, Houtnoten, Patchoeli, Meiroos, Ambroxan |
| Prijs per eenheid | € 313,33 per 100 ml |