Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Top Secrets Eau Micellaire
Make-up remover - 200 ml
Make-up remover - 200 ml
42,01 €
| Artikel | Yves Saint Laurent Top Secrets Eau Micellaire Make-up remover 200 ml |
| Marke | Yves Saint Laurent |
| Kollektion | Top Secrets Eau Micellaire |
| EAN | 3614274269512 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Make-up remover |
| Volumen | 200 ml |
| Preis pro Einheit | 21,01 € pro 100 ml |