Witlof Skincare
Smoothing Peel
Gezichtspeeling - Alle huidtypes - 30 ml
34,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Witlof Skincare Smoothing Peel
Gezichtspeeling - Alle huidtypes - 30 ml
Gezichtspeeling - Alle huidtypes - 30 ml
34,95 €
| Artikel | Witlof Skincare Smoothing Peel Gezichtspeeling 30 ml |
| Marke | Witlof Skincare |
| Kollektion | Smoothing Peel |
| EAN | 8719326480282 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtspeeling |
| Volumen | 30 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Gel |
| Behälter | Pomp |
| Preis pro Einheit | 116,50 € pro 100 ml |