Witlof Skincare
Regenerating Oil Serum
Gezichtsserum - Alle huidtypes - 30 ml
46,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Witlof Skincare Regenerating Oil Serum
Gezichtsserum - Alle huidtypes - 30 ml
Gezichtsserum - Alle huidtypes - 30 ml
46,95 €
| Artikel | Witlof Skincare Regenerating Oil Serum Gezichtsserum 30 ml |
| Marke | Witlof Skincare |
| Kollektion | Regenerating Oil Serum |
| EAN | 8719326480244 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtsserum |
| Volumen | 30 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Olie |
| Behälter | Met applicator |
| Preis pro Einheit | 156,50 € pro 100 ml |