Witlof Skincare
Refreshing Eye Cream
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
29,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Witlof Skincare Refreshing Eye Cream
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
29,95 €
| Artikel | Witlof Skincare Refreshing Eye Cream Oogcrème 15 ml |
| Marke | Witlof Skincare |
| Kollektion | Refreshing Eye Cream |
| EAN | 8719327084250 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Oogcrème |
| Volumen | 15 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Behälter | Pomp |
| Preis pro Einheit | 199,67 € pro 100 ml |