Witlof Skincare
Hydrating Calming Lotion
Gezichtslotion - 100 ml
34,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/ff/d6/ed/1738723973/HYDRATING_CALMING_LOTION.png?ts=1738723973)
Witlof Skincare Hydrating Calming Lotion
Gezichtslotion - 100 ml
Gezichtslotion - 100 ml
34,95 €
| Artikel | Witlof Skincare Hydrating Calming Lotion Gezichtslotion 100 ml |
| Marke | Witlof Skincare |
| Kollektion | Hydrating Calming Lotion |
| EAN | 8719327746530 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtslotion |
| Volumen | 100 ml |
| Behälter | Pomp |
| Preis pro Einheit | 34,95 € pro 100 ml |