Witlof Skincare
Gentle Cleansing Milk
Reinigingsmelk - Alle huidtypes - 150 ml
34,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Witlof Skincare Gentle Cleansing Milk
Reinigingsmelk - Alle huidtypes - 150 ml
Reinigingsmelk - Alle huidtypes - 150 ml
34,95 €
| Artikel | Witlof Skincare Gentle Cleansing Milk Reinigingsmelk 150 ml |
| Marke | Witlof Skincare |
| Kollektion | Gentle Cleansing Milk |
| EAN | 8719327084229 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Reinigingsmelk |
| Volumen | 150 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Milk |
| Behälter | Pomp |
| Preis pro Einheit | 23,30 € pro 100 ml |