Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/37/a9/30/1750113378/ted-sparks-diffuser-pear-gardenia.jpg?ts=1750113378)
Ted Sparks Pear & Gardenia
Diffuser - 200 ml
Diffuser - 200 ml
26,95 €
| Artikel | Ted Sparks Pear & Gardenia Diffuser 200 ml |
| Marke | Ted Sparks |
| Kollektion | Pear & Gardenia |
| EAN | 8720512270105 |
| Kategorie | Interieurparfum |
| Produkttyp | Diffuser |
| Volumen | 200 ml |
| Preis pro Einheit | 13,48 € pro 100 ml |