Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/2c/32/69/1750113348/Ted-Sparks---Batons-parfumes---Parfum-maison---Parfum-interieur---Batonnets-parfumes-parfum-maison---Emballage-Luxe---Figue-Violet.jpg?ts=1750113348)
Ted Sparks Fig & Violet
Diffuser - 200 ml
Diffuser - 200 ml
26,95 €
| Artikel | Ted Sparks Fig & Violet Diffuser 200 ml |
| Marke | Ted Sparks |
| Kollektion | Fig & Violet |
| EAN | 8720512268065 |
| Kategorie | Interieurparfum |
| Produkttyp | Diffuser |
| Volumen | 200 ml |
| Preis pro Einheit | 13,48 € pro 100 ml |