Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/f2/49/7f/1751624725/Ted-Sparks---Batons-parfumes---Parfum-d-ambiance---Parfum-interieur---Batonnets-de-parfum-de-parfum-d-ambiance---Emballage-de-Luxe---Bergamote-Angelique.jpg?ts=1751624725)
Ted Sparks Bergamot & Angelica
Diffuser - 200 ml
Diffuser - 200 ml
24,95 €
| Artikel | Ted Sparks Bergamot & Angelica Diffuser 200 ml |
| Marke | Ted Sparks |
| Kollektion | Bergamot & Angelica |
| EAN | 8720512268126 |
| Kategorie | Interieurparfum |
| Produkttyp | Diffuser |
| Volumen | 200 ml |
| Preis pro Einheit | 12,48 € pro 100 ml |