26,95 €
22,95 €
Am Günstigsten41,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/b0/74/21/1738724150/ted-sparks-diffuser-fresh-linen.jpg?ts=1738724150)
Ted Sparks Fresh Linen
Diffuser - 200 ml
Diffuser - 200 ml
26,95 €
| Artikel | Ted Sparks Fresh Linen Diffuser 200 ml |
| Marke | Ted Sparks |
| Kollektion | Fresh Linen |
| EAN | 8718781478469 |
| Kategorie | Interieurparfum |
| Produkttyp | Diffuser |
| Volumen | 200 ml |
| Textur | Vloeibaar |
| Behälter | Potje |
| Preis pro Einheit | 13,48 € pro 100 ml |