30,95 €
25,95 €
Am Günstigsten20,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/5b/40/8c/1738724153/ted-sparks-candle-diffuser-gift-set-m-fresh-linen.jpg?ts=1738724154)
Ted Sparks Fresh Linen
Gift set - 2 ml
Gift set - 2 ml
30,95 €
| Artikel | Ted Sparks Fresh Linen Gift set 2 ml |
| Marke | Ted Sparks |
| Kollektion | Fresh Linen |
| EAN | 8720512261486 |
| Kategorie | Sets |
| Produkttyp | Gift set |
| Volumen | 2 ml |
| Textur | Vloeibaar |
| Behälter | Set |
| Preis pro Einheit | 1.547,50 € pro 100 ml |