53,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Revitalizing Treatment Softener
Reinigingsschuim - Alle huidtypes - 180 ml
Reinigingsschuim - Alle huidtypes - 180 ml
53,00 €
| Artikel | Shiseido Revitalizing Treatment Softener Reinigingsschuim 180 ml |
| Marke | Shiseido |
| Kollektion | Revitalizing Treatment Softener |
| EAN | 0729238155947 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Reinigingsschuim |
| Volumen | 180 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 29,44 € pro 100 ml |