93,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Body Creator
Bodycrème - Normale huid - 200 ml
Bodycrème - Normale huid - 200 ml
93,00 €
| Artikel | Shiseido Body Creator Bodycrème 200 ml |
| Marke | Shiseido |
| Kollektion | Body Creator |
| EAN | 0768614104674 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Bodycrème |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Normale huid |
| Textur | Gel |
| Preis pro Einheit | 46,50 € pro 100 ml |