44,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Philosophy Renewed Hope in a Jar
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 60 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 60 ml
44,00 €
| Artikel | Philosophy Renewed Hope in a Jar Gezichtscrème 60 ml |
| Marke | Philosophy |
| Kollektion | Renewed Hope in a Jar |
| EAN | 3616301782421 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtscrème |
| Volumen | 60 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Preis pro Einheit | 73,33 € pro 100 ml |