Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Phantom
Eau de toilette navulling - 200 ml
Eau de toilette navulling - 200 ml
149,45 €
| Artikel | Rabanne Phantom Eau de toilette navulling 200 ml |
| Marke | Rabanne |
| Kollektion | Phantom |
| EAN | 3349668596355 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Eau de toilette navulling |
| Volumen | 200 ml |
| Textur | Vloeibaar |
| Duftfamilie | Aromatisch |
| Duftnoten | Vanille, Lavendel, Citroen |
| Preis pro Einheit | 74,73 € pro 100 ml |