Rabanne
Lady Million
Eau de Parfum - 30 ml
76,20 €
108,70 €
Am Günstigsten139,55 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Lady Million
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
76,20 €
| Artikel | Rabanne Lady Million Eau de Parfum 30 ml |
| Marke | Rabanne |
| Kollektion | Lady Million |
| EAN | 3349668612611 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 30 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Honing, Framboos, Oranjebloesem, Sinaasappel, Jasmijn, Patchoeli, Neroli |
| Preis pro Einheit | 254,00 € pro 100 ml |