23,10 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nuxe Prodigieux® Le Parfum
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
23,10 €
| Artikel | Nuxe Prodigieux® Le Parfum Bodylotion 200 ml |
| Marke | Nuxe |
| Kollektion | Prodigieux® Le Parfum |
| EAN | 3264680009488 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Bodylotion |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Milk |
| Preis pro Einheit | 11,55 € pro 100 ml |