47,05 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/37/00/c2/1740526453/d074922c5e6d2951e8b14e48c69c.jpg?ts=1740526453)
Nuxe Prodigeuse Boost
Zelfbruinend serum - Alle huidtypes - 30 ml
Zelfbruinend serum - Alle huidtypes - 30 ml
47,05 €
| Artikel | Nuxe Prodigeuse Boost Zelfbruinend serum 30 ml |
| Marke | Nuxe |
| Kollektion | Prodigeuse Boost |
| EAN | 3264680043604 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Zelfbruinend serum |
| Volumen | 30 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 156,83 € pro 100 ml |