Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/d3/8c/f0/1753742005/3264680042201_c.png?ts=1753742005)
Nuxe Huile Prodigieuse® Or Roll-On
Body oil - 60 ml
Body oil - 60 ml
50,50 €
| Artikel | Nuxe Huile Prodigieuse® Or Roll-On Body oil 60 ml |
| Marke | Nuxe |
| Kollektion | Huile Prodigieuse® Or Roll-On |
| EAN | 3264680042201 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Body oil |
| Volumen | 60 ml |
| Preis pro Einheit | 84,17 € pro 100 ml |