50,55 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nuxe Huile Prodigieuse® Néroli
Body oil - Alle huidtypes - 100 ml
Body oil - Alle huidtypes - 100 ml
50,55 €
| Artikel | Nuxe Huile Prodigieuse® Néroli Body oil 100 ml |
| Marke | Nuxe |
| Kollektion | Huile Prodigieuse® Néroli |
| EAN | 3264680024993 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Body oil |
| Volumen | 100 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Vloeibaar |
| Preis pro Einheit | 50,55 € pro 100 ml |