11,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nanoil Algae Micellar
Shampoo - Alle huidtypes - 300 ml
Shampoo - Alle huidtypes - 300 ml
11,00 €
| Artikel | Nanoil Algae Micellar Shampoo 300 ml |
| Marke | Nanoil |
| Kollektion | Algae Micellar |
| EAN | 5905669547284 |
| Kategorie | Haarverzorging |
| Produkttyp | Shampoo |
| Volumen | 300 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Vloeibaar |
| Behälter | Sample |
| Preis pro Einheit | 3,67 € pro 100 ml |