35,00 €
Versandkostenfrei ab --
Online op? Misschien heeft de winkel 'm nog!
| Artikel | Molton Brown Orange & Bergamot Bodylotion 300 ml |
| Marke | Molton Brown |
| Kollektion | Orange & Bergamot |
| EAN | 5030805002805 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Bodylotion |
| Volumen | 300 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Lotion |
| Preis pro Einheit | 11,67 € pro 100 ml |