30,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold
Handzeep - Alle huidtypes - 300 ml
Handzeep - Alle huidtypes - 300 ml
30,00 €
| Artikel | Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold Handzeep 300 ml |
| Marke | Molton Brown |
| Kollektion | Mesmerising Oudh Accord & Gold |
| EAN | 5030805003703 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Handzeep |
| Volumen | 300 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Emulsie |
| Preis pro Einheit | 10,00 € pro 100 ml |