11,99 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/4b/df/e8/1738725246/MS101184_8809643507226.png?ts=1768480915)
Missha Super Aqua
Gezichtsreiniger - Gevoelige huid, Droge huid, Normale huid - 200 ml
Gezichtsreiniger - Gevoelige huid, Droge huid, Normale huid - 200 ml
11,99 €
| Artikel | Missha Super Aqua Gezichtsreiniger 200 ml |
| Marke | Missha |
| Kollektion | Super Aqua |
| EAN | 8809643507226 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtsreiniger |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Gevoelige huid, Droge huid, Normale huid |
| Preis pro Einheit | 6,00 € pro 100 ml |