36,50 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marlies Möller Volume
Haarspray - Droge huid, Normale huid - 125 ml
Haarspray - Droge huid, Normale huid - 125 ml
36,50 €
| Artikel | Marlies Möller Volume Haarspray 125 ml |
| Marke | Marlies Möller |
| Kollektion | Volume |
| EAN | 9007867256848 |
| Kategorie | Haarverzorging |
| Produkttyp | Haarspray |
| Volumen | 125 ml |
| Hauttyp | Droge huid, Normale huid |
| Preis pro Einheit | 29,20 € pro 100 ml |