49,50 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marlies Möller Softness
Haarmasker - Alle huidtypes - 125 ml
Haarmasker - Alle huidtypes - 125 ml
49,50 €
| Artikel | Marlies Möller Softness Haarmasker 125 ml |
| Marke | Marlies Möller |
| Kollektion | Softness |
| EAN | 9007867256602 |
| Kategorie | Haarverzorging |
| Produkttyp | Haarmasker |
| Volumen | 125 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 39,60 € pro 100 ml |