44,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marlies Möller Pashmisilk
Conditioner - Gevoelige huid, Normale huid - 200 ml
Conditioner - Gevoelige huid, Normale huid - 200 ml
44,95 €
| Artikel | Marlies Möller Pashmisilk Conditioner 200 ml |
| Marke | Marlies Möller |
| Kollektion | Pashmisilk |
| EAN | 9007867257128 |
| Kategorie | Haarverzorging |
| Produkttyp | Conditioner |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Gevoelige huid, Normale huid |
| Textur | Crème |
| Preis pro Einheit | 22,48 € pro 100 ml |