Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris No.13 L'Heure Santal
Doucheschuim - 200 ml
Doucheschuim - 200 ml
15,00 €
| Artikel | Marie-Stella-Maris No.13 L'Heure Santal Doucheschuim 200 ml |
| Marke | Marie-Stella-Maris |
| Kollektion | No.13 L'Heure Santal |
| EAN | 8720701169227 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Doucheschuim |
| Volumen | 200 ml |
| Preis pro Einheit | 7,50 € pro 100 ml |