10,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris Lip Balm
Lippenbalsem - Alle huidtypes - 12 ml
Lippenbalsem - Alle huidtypes - 12 ml
10,00 €
| Artikel | Marie-Stella-Maris Lip Balm Lippenbalsem 12 ml |
| Marke | Marie-Stella-Maris |
| Kollektion | Lip Balm |
| EAN | 8718546665684 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Lippenbalsem |
| Volumen | 12 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Balm |
| Preis pro Einheit | 83,33 € pro 100 ml |