Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marc Jacobs Daisy
Eau de parfum navulling - 150 ml
Eau de parfum navulling - 150 ml
139,00 €
| Artikel | Marc Jacobs Daisy Eau de parfum navulling 150 ml |
| Marke | Marc Jacobs |
| Kollektion | Daisy |
| EAN | 3616303466077 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de parfum navulling |
| Volumen | 150 ml |
| Behälter | Navulling |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Preis pro Einheit | 92,67 € pro 100 ml |