95,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

L'Occitane Immortelle Divine
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
95,00 €
| Artikel | L'Occitane Immortelle Divine Gezichtscrème 50 ml |
| Marke | L'Occitane |
| Kollektion | Immortelle Divine |
| EAN | 3253581763605 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtscrème |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Behälter | Potje |
| Preis pro Einheit | 190,00 € pro 100 ml |