Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Styling & Finishing
Wax - Normale huid - 50 ml
Wax - Normale huid - 50 ml
13,95 €
| Artikel | Lee Stafford Styling & Finishing Wax 50 ml |
| Marke | Lee Stafford |
| Kollektion | Styling & Finishing |
| EAN | 5060282705234 |
| Kategorie | Haarverzorging |
| Produkttyp | Wax |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Normale huid |
| Behälter | Potje |
| Preis pro Einheit | 27,90 € pro 100 ml |